100200-4Z50-2
Contact Now
100200-4Z50-2
Impedance : 50 Ohms
Power (Watts) : 10W
Product Category : Attenuators
Package / Case : 2-SMD, No Lead
Part Status : Active
Packaging : Tape & Reel (TR)
Attenuation Value : -
Minimum Quantity : 50
Series : -
Frequency Range : 0Hz ~ 3GHz
Manufacturer : Anaren
Description : RF ATTENUATOR 50OHM 2SMD