I100N50X4B
Contact Now
I100N50X4B
Impedance : 50 Ohms
Power (Watts) : 100W
Product Category : Attenuators
Package / Case : -
Part Status : Active
Packaging : Tray
Attenuation Value : -
Minimum Quantity : 1000
Series : -
Frequency Range : 0Hz ~ 4GHz
Manufacturer : Anaren
Description : RF ATTENUATOR 50OHM