CY23EP09ZXI-1H
Contact Now
CY23EP09ZXI-1H
Minimum Input Frequency : 10 MHz
Product Category : Phase Locked Loops - PLL
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Maximum Input Frequency : 220 MHz
Output Frequency Range : 10 MHz to 220 MHz
Package / Case : TSSOP-16
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Number of Circuits : 1
Supply Voltage - Min : 2.3 V
Packaging : Tube
Type : Zero Delay PLL Clock Buffer
Supply Voltage - Max : 3.6 V