XC25BS8026MR-G
Duty Cycle - Max : 55 %
Product Category : Clock Generators & Support Products
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Maximum Input Frequency : 96 kHz
Package / Case : SOT-26W-6
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Packaging : Reel
Max Output Freq : 100 MHz
Operating Supply Current : 5 mA
Operating Supply Voltage : 2.5 V to 5.5 V