LTC6905IS5-80#TRPBF
Contact Now
LTC6905IS5-80#TRPBF
Packaging : Tape & Reel (TR)
Product Category : Timers & Support Products
Type : Oscillator, Silicon
Supplier Device Package : TSOT-23-5
Package / Case : SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Part Status : Active
Count : -
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Current - Supply : 7mA
Series : -
Mounting Type : Surface Mount
Frequency : 80MHz
Voltage - Supply : 2.7 V ~ 5.5 V