NSI50150ADT4G
Contact Now
NSI50150ADT4G
Current - Output : 150mA ~ 350mA
Product Category : LED Lighting Drivers
Voltage - Input : 50V (Max)
Supplier Device Package : DPAK
Package / Case : TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status : Active
Packaging : Tape & Reel (TR)
Operating Temperature : -55°C ~ 175°C
Minimum Quantity : 2500
Series : -
Mounting Type : Surface Mount
Function : Current Regulator
Manufacturer : onsemi
Sensing Method : -
Accuracy : -
Description : IC REG CCR LED DVR 350MA DPAK-3