FTAS00-10.4AV-4A
Contact Now
FTAS00-10.4AV-4A
Category : Optoelectronics Touch Screen Overlays
Product Status : Active
Package : Box
Series : FT
Diagonal Screen Size : 10.4" (264.16mm)
Mfr : NKK Switches
Height : 6.43" (163.40mm)
Width : 0.08" (2.03mm)
Length : 8.52" (216.41mm)
Interface : 4-Wire
Type : Resistive
Base Product Number : FTAS00
Description : TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Contact Now
Resistive Touch Screen Overlay 10.4" (264.16mm) 4-Wire