G026105000
Contact Now
G026105000
Category : Optoelectronics Optomechanical
Type : Hollow X 95 Profile
Product Status : Active
Package : Tube
Series : LINOS X 95 System
Boreholes : -
Adjustment Range : -
Mfr : Excelitas Technologies
Length : 500mm
Inner Diameter : 72mm
Outer Diameter : 80mm
Description : PROFILE X 95; 500MM