Q6F1CXXB12E
Termination Style : Solder Lug
Current : 20mA
Millicandela Rating : 100mcd
Panel Cutout Dimensions : 0.24" (6.10mm)
Wavelength - Peak : -
Lamp Color : Blue
Package : Bulk
Lens Color : Blue
Features : -
Lens Size : 3mm, T-1
Mfr : APEM Inc.
Voltage : 12V
Base Product Number : Q6F1CXXB
Description : INDICATOR 12V 6MM FLUSH BLUE
Contact Now
LED Panel Indicator Blue Diffused 100° 12V 20mA Solder Lug