NV4W-MG41
Category : Optoelectronics LCD, OLED Character and Numeric
Background Color : Green/Orange/Red
Display Type : LCD - Monochrome
Product Status : Active
Package : Bulk
Viewing Area : 109.00mm L x 41.00mm W
Series : NV
Display Format : -
Character Format : -
Outline L x W x H : 146.00mm x 74.00mm x 26.00mm
Mfr : Omron Automation and Safety
Text Color : -
Voltage - Supply : 24V
Display Mode : -
Interface : RS-422/285
Operating Temperature : 0°C ~ 50°C
Dot Size : -
Backlight : LED - Green/Orange/Red
Character Size : -
Contact Now
Character Display Module LCD - Monochrome LED - Green/Orange/Red RS-422/285 146.00mm x 74.00mm x 26.00mm