8N3DV85BC-0121CDI8
Contact Now
8N3DV85BC-0121CDI8
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Programmable Timers and Oscillators
Count : -
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Series : FemtoClock® NG
Supplier Device Package : 6-CLCC (7x5)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Current - Supply : 120 mA
Voltage - Supply : 2.375V ~ 2.625V
Package / Case : 6-CLCC
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Frequency : 180MHz, 180MHz
Type : VCXO
Base Product Number : 8N3DV85
Description : IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Contact Now
VCXO IC 180MHz, 180MHz 6-CLCC (7x5)