LMK60A0-148M50SIAR
Contact Now
LMK60A0-148M50SIAR
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Programmable Timers and Oscillators
Count : -
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Series : -
Supplier Device Package : 6-QFM (7x5)
Mfr : Texas Instruments
Current - Supply : 152 mA
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 6-SMD Module
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C (TA)
Frequency : 148.5MHz
Type : Clock Oscillator
Base Product Number : LMK60A0
Description : IC OSC CLOCK 148.5MHZ 6QFM
Contact Now
Clock Oscillator IC 148.5MHz 6-QFM (7x5)