LMK62E2-156M25SIAR
Contact Now
LMK62E2-156M25SIAR
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Programmable Timers and Oscillators
Count : -
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Series : -
Supplier Device Package : 6-QFM (5x3.2)
Mfr : Texas Instruments
Current - Supply : 95 mA
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 6-SMD Module
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C (TA)
Frequency : 156.25MHz
Type : Clock Oscillator
Base Product Number : LMK62E2
Description : IC OSC CLOCK 156.25MHZ 6QFM
Contact Now
Clock Oscillator IC 156.25MHz 6-QFM (5x3.2)