BF6200-20B
Category : Optoelectronics Cold Cathode Fluorescent (CCFL) & UV Lamps
Current : 5 mA
Product Status : Obsolete
Series : -
Size / Dimension : 6.5mm x 200mm
Mfr : JKL Components Corp.
Voltage : 680V (Start), 290V (Operating)
Output : 6500 cd/m2
Type : CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Description : CCFL WH LAMP 680V 5MA 6.5X200MM
Contact Now
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 680V (Start), 290V (Operating) 5 mA 6500 cd/m2 6.5mm x 200mm