CF26346-37B
Category : Optoelectronics Cold Cathode Fluorescent (CCFL) & UV Lamps
Current : 6 mA
Product Status : Obsolete
Package : Bulk
Series : -
Size / Dimension : 2.6mm x 346mm
Mfr : JKL Components Corp.
Voltage : 1450V (Start), 700V (Operating)
Output : 36000 cd/m2
Type : CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Description : CCFL WH LAMP 1450V 6MA 2.6X346MM
Contact Now
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 1450V (Start), 700V (Operating) 6 mA 36000 cd/m2 2.6mm x 346mm