BF6262-30A
Category : Optoelectronics Cold Cathode Fluorescent (CCFL) & UV Lamps
Current : 5 mA
Product Status : Obsolete
Package : Bulk
Series : -
Size / Dimension : 6.5mm x 262mm
Mfr : JKL Components Corp.
Voltage : 850V (Start), 350V (Operating)
Output : 3000 cd/m2
Type : CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Description : CCFL WH LAMP 850V 5MA 6.5X262MM
Contact Now
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 850V (Start), 350V (Operating) 5 mA 3000 cd/m2 6.5mm x 262mm