LXM1618-03-22
Contact Now
LXM1618-03-22
Category : Optoelectronics Ballasts, Inverters
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Chassis Mount
Package : Bulk
Series : LXM1618-03-2x
Size / Dimension : 3.39" L x 0.63" W x 0.18" H (86mm x 16mm x 4.6mm)
Mfr : Microsemi Corporation
Voltage - Input : 3.3V
Output : 130V
Type : CCFL and UV Lamps
Description : MOD INVERTER CCFL 2.2W 3.3V PROG
Contact Now
CCFL and UV Lamps Inverter 3.3V Input 130V Output 3.39" L x 0.63" W x 0.18" H (86mm x 16mm x 4.6mm) Chassis Mount