IS61QDB24M18A-250B4LI
Contact Now
IS61QDB24M18A-250B4LI
Supply Current - Max : 700 mA
Product Category : SRAM
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Organization : 4 M x 18
Access Time : 8.4 ns
Package / Case : FBGA-165
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Memory Size : 72 Mbit
Packaging : Tray
Supply Voltage - Min : 1.71 V
Interface Type : Parallel
Maximum Clock Frequency : 250 MHz
Supply Voltage - Max : 1.89 V