DPX201990DT-4051A2
Contact Now
DPX201990DT-4051A2
Category : RF and Wireless RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) : 800MHz ~ 945MHz / 1.57GHz ~ 1.99GHz
Product Status : Active
High Band Attenuation (min / max dB) : 23.00dB / 28.00dB
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel®
Series : DPX
Return Loss (Low Band / High Band) : -
Mfr : TDK Corporation
Package / Case : 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Low Band Attenuation (min / max dB) : 25.00dB / 31.00dB
Type : Diplexer
Description : RF DIPLEXER 872.5MZ/1.78GHZ 0805
Contact Now
RF Diplexer 800MHz ~ 945MHz / 1.57GHz ~ 1.99GHz 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad