M4T28-BR12SH1
Contact Now
M4T28-BR12SH1
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing IC Batteries
Product Status : Active
Capacity : 48mAh
Load Capacitance : 12.5 pF
Voltage - Rated : 2.8 V
Package : Tube
Series : Timekeeper®, Snaphat®
Mfr : STMicroelectronics
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C (TA)
Frequency : 32.768 kHz