DMS935E10R
Contact Now
DMS935E10R
DMS935E10R
Transistor CCD Output Circuits NPN, N-Channel 20V NPN, 40V N-Channel 50mA NPN, 10mA N-Channel Surface Mount SSMini6-F3-B