LMN400E01-7
Contact Now
LMN400E01-7
LMN400E01-7
Transistor Load Switch PNP Pre-Biased, N-Channel Pre-Biased 50V PNP, 60V N-Channel 400mA PNP, 115mA Surface Mount SOT-363