Q22P1BZZRYG12E
Q22P1BZZRYG12E
LED Panel Indicator Green, Red, Yellow Diffused 100° 12V Green, 12V Red, 12V Yellow 40mA Green, 40mA Red, 40mA Yellow Quick Connect - 0.110" (2.8mm)