Q16P5BZZRGB12ECA
Contact Now
Q16P5BZZRGB12ECA
Q16P5BZZRGB12ECA
LED Panel Indicator Red, Green, Blue (RGB) Diffused 100° 12V 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue Wire Leads - 7.87" (200.00mm)